Bobřík informatiky

Informatická soutěž pro žáky základních a středních škol

Kontakt


E-mailová adresa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Organizační výbor

Jiří Vaníček ředitel soutěže – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Václav Šimandl vedoucí technické sekce – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Václav Dobiáš horká linka, P/R
Jan Pršala vedoucí redaktor úloh
Jan Berki odborný konzultant - pedagog
Dan Lessner odborný konzultant - informatik

Technická podpora

Václav Šimandl správce testovací aplikace a webu
Jiří Zapletal programátor administrátorského prostředí, interaktivních úloh
Ondřej Záruba programátor interaktivních úloh
Petr Hanzal tvůrce online dotazníku; technické úpravy

 i​Testeři soutěžních úloh

Jindra Drábková Kateřina Kvapilová
Jana Vlková Tomáš Novotný
Daniel Lessner Iva Vršínská
Hana Šedová Tereza Kučerová
Libor Olbrich Hana Havelková
Patrik Klofáč Jan Koupil

Organizátoři ústředního kola Senior

tyto koordinátory kontaktujte pouze kvůli ústřednímu kolu

hlavní koordinátor Ondřej Černý – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jihočeský Miroslav Kotlas – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jihomoravský Ludmila Brestičová – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Karlovarský Jan Lemka – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Královéhradecký Michal Dusílek - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Liberecký Vítězslav Pěnička – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Moravskoslezský Veronika Bartoňková – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Olomoucký Dagmar Kolářová – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pardubický Jakub Šmolík – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Plzeňský Pavel Kraus – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Praha Štěpánka Jirošová – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Středočeský Michal Bělka – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ústecký Tomáš Jančík – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vysočina Jana Valentová – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zlínský Michal Zerzáň – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Organizátorem ústředního kola je Jednota školských informatiků.

Hlavním partnerem ústředního kola je Nadace RSJ.

Spoluautoři

Vladimír Přibyl tvůrce původního administrátorského prostředí
Jiří Dušek tvůrce testovací aplikace, webového prostředí
Martin Vondrášek automatizace výsledků ústředního kola
David Kolář tvorba interaktivní mapy zúčastněných škol
Pavel Platoš logo soutěže, návrhy plakátů, diplomů
Lucie Davidová návrhy plakátů, diplomů, grafiky progr. úloh
Petr Hanzal tvůrce online dotazníku; technické úpravy

 Autoři úloh

Za náměty na úlohy vděčíme autorům z celého světa, ze zemí zapojených do bobřích informatických soutěží (viz https://www.bebras.org/index.html%3Fq=countries.html). Na každoročním metodickém workshopu se tito autoři schází a z návrhů sestavují databázi úloh, do které také přispívá Česká republika. Z této databáze organizační výbor naší soutěže vybírá úlohy do testů jednotlivých kategorií.